ČASTÉ DOTAZY (FAQ)

ČASTÉ DOTAZY (FAQ)

Často kladené dotazy a odpovědi…

 1: MOHU JEJ POUŽÍVAT S TIDAL?

> TIDAL je k dispozici, pokud používáte zařízení Android s Bubble UPnP. Poznámka k aplikaci je na stránce pro stahování .

2: MELCO PO AUTOMATICKÉ AKTUALIZACI WIN 10 NELZE NA SÍTI NAJÍT NEBO SE K NÍ NELZE PŘIHLÁSIT JMÉNEM, JEN IP ADRESOU.

> Pro vyřešení těchto problémů vyzkoušejte některý z níže uvedených způsobů:

  • Na panelu úkolů ◎ (Cortana) najděte Windows Credentials => klikněte na Add a Windows credential“.

=>Address:\\(jméno)

User name: nobody    / Uživatelské jméno: nobody
Password: nobody      / Heslo: nobody

  • SETTINGS => Network & Internet => Wi-Fi nebo Ethernet => Allow your PC to be discoverable / Povolte viditelnost Vašeho počítače na síti => ON
  • System => Apps & features => Programs & features => „View installed updates” => V něm vyberte řádek s kódem „KB3189866” => Uninstall

3: JAKÉ APLIKACE NA OVLÁDÁNÍ MOHU S N1 POUŽÍT?

 > Procházení a výběr hudby, stejně jako funkce pro transport přehrávače, jsou zpřístupněny přes ovládací bod UPnP. Je-li k Melcu připojeno USB DAC, po iniciaci se bude Melco prezentovat na síti jako UPnP Renderer (poskytovatel).

Kterýkoliv ovládací bod UPnP proto vidí přehrávač a dovolí vyhledávání a ovládání. V závislosti na kapacitách ovládacího bodu existují dva možné způsoby ovládání. Nastavení režimu ovládání na Melcu: Settings – USB-DAC – Controller – Mode 0, Mode 1 nebo hybridní.

Aplikace Mode 0 (UPnP)

MELCO Music HD

BubbleUPnP

mConnect Player

 Aplikace Mode 1 (OpenHome)         

Bubble UPnP

Kazoo

Mohou fungovat i další aplikace. Výše uvedené jsou kontrolovány MELCEM, aby mohly pracovat s místním USB přehrávačem hudební knihovny.

Režimy:

Hybrid mode dovoluje, aby Melco automaticky vybralo Mode 0 nebo Mode 1 podle aplikace, která se pokouší připojit – tím se vše mnohem zjednodušuje.

Mode 0 umístí playlist na samotném aplikačním zařízení (ztratí-li aplikace datovou komunikaci, přehrávač se zastaví).

Mode 1 umístí playlist na Melco (to znamená, že playlist je zachován i tehdy, když aplikace ztratí datovou komunikaci v síti). Při přehrávání přes USB zobrazí Melco na čelním OLED displeji vzorkovací frekvenci a informace o stopě.

 

4: JAKÉ EXTERNÍ USB JEDNOTKY MOHU S N1 POUŽÍVAT?

> Pro ZÁLOHOVÁNÍ / ROZŠÍŘENÍ

Pro vysoký výkon a pohodlné použití doporučuje Melco USB disk MELCO E100 nebo USB disky vyrobené firmou Buffalo technology.

Melco nabízí vysokorychlostní USB 3 port- doporučeny jsou všechny rychlé USB 3 disky

Pro import CD

Po aktualizaci Melca N1 na verzi V3.00 FW nebo pozdější, se  jeho funkce „Direct CD Import“ stane aktivní. Doporučujeme následující:

Blu-Ray disk –  je dodáván s připojovacím kabelem a externím napájecím zdrojem. Při použití s Melcem není instalace zapotřebí.

MELCO D100

Buffalo Media Station Blu-Ray Mechanika

Kontakt

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme a zodpovíme Vaše dotazy.